2 Bakanlıkta deprem: 12 Genel Müdür görevden alındı

Cumhurbaşkanı Tarafından Yapılan Atama Kararları (Karar Sayısı: 2018/120-121-122-123-124-125-126-127-128-129-130-131-132-133-134-135-136-137-138-139-140-141-142-143-144-145-146-147-148-149-150-151-152-153)

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINDA 2 GENEL MÜDÜR VE TEFTİŞ KURULU BAŞKANI GÖREVDEN ALINDI

,Karar Sayısı: 2018/120

Kültür ve Turizm Bakanlığı;

-Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü Kudret ARSLAN,

-Telif Hakları Genel Müdürü Dr. Şaban KARATAŞ,

-Teftiş Kurulu Başkanı Asim KESER,

-I. Hukuk Müşaviri Ahmet Nuri EKİCİ,

3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 4 üncü maddesi gereğince başka bir göreve atanmak üzere bu görevlerinden alınmıştır.

KÜLTÜR BAKANLIĞINDA 5 GENEL MÜDÜR VE 2 GENEL MÜDÜR YARDIMCISI ATAMASI YAPILDI

Kültür ve Turizm Bakanlığında açık bulunan Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğüne 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Murat GÜRÜL atanmıştır.

Kültür ve Turizm Bakanlığında açık bulunan Yatırım ve işletmeler Genel Müdürlüğüne 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Murat DEMİRÖREN atanmıştır.

Kültür ve Turizm Bakanlığında açık bulunan Telif Hakları Genel Müdürlüğüne 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Dr. Hurşit Ziya TAŞKENT atanmıştır.

Kültür ve Turizm Bakanlığında açık bulunan Teftiş Kurulu Başkanlığına 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Ekrem DİLER atanmıştır.

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğüne 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Murat KARAHAN atanmıştır.

Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğüne 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Mustafa KURT atanmıştır.

Kültür ve Turizm Bakanlığında açık bulunan I. Hukuk Müşavirliğine 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Metin DEDE atanmıştır.

Kültür ve Turizm Bakanlığında açık bulunan Yatırım ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcılığına 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Levent KIRCAN atanmıştır.

Kültür ve Turizm Bakanlığında açık bulunan Tanıtma Genel Müdür Yardımcılığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Nurpınar TENTE ÖDEMİŞ atanmıştır.

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞINDA 10 GENEL MÜDÜR GÖREVDEN ALINDI

Tarım ve Orman Bakanlığı;

-Devlet Su İşleri Genel Müdürü Murat ACU,

-Meteoroloji Genel Müdürü İsmail GÜNEŞ,

-Hayvancılık Genel Müdürü Muhittin EYİMAYA,

-Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürü Dr. Durali KOÇAK,

-Tarım Reformu Genel Müdürü Abdullah Burak KESER,

-Su Yönetimi Genel Müdürü Bülent SELEK,

-Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürü Mehmet Mustafa GÖZÜKARA,

-Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Nurettin TAŞ,

-Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanı İsmail KEMALOĞLU,

-Tarım İşletmeleri Genel Müdürü İsmail ŞANLI, başka bir göreve atanmak üzere 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 4 üncü maddesi gereğince bu görevlerinden alınmıştır.

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞINDA YAPILAN ATAMALAR

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Mevlüt AYDIN atanmıştır.

Meteoroloji Genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Volkan Mutlu COŞKUN atanmıştır.

Tarım ve Orman Bakanlığında açık bulunan Hayvancılık Genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Zekeriyya ERDURMUŞ atanmıştır.

Tarım ve Orman Bakanlığında açık bulunan Tarım Reformu Genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Hasan ÖZLÜ atanmıştır.

Tarım ve Orman Bakanlığında açık bulunan Su Yönetimi Genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Bilal DİKMEN atanmıştır.

Tarım ve Orman Bakanlığında açık bulunan Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Yusuf KANDAZOGLU atanmıştır.

Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanlığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Ahmet GÜLDAL atanmıştır.

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Ayşe Ayşin IŞIKGECE atanmıştır.

Et ve Süt Kurumu Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanlığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Osman UZUN atanmıştır.

Tarım ve Orman Bakanlığında açık bulunan Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Fuat Fikret AKTAŞ atanmıştır.

Tarım ve Orman Bakanlığında açık bulunan Avrupa Birliği ve Dış ilişkiler Genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Aylin ÇAĞLAYAN ÖZCAN atanmıştır.

Tarım ve Orman Bakanlığında açık bulunan Rehberlik ve Teftiş Başkanlığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Süleyman DEĞERLİ atanmıştır.

Tarım ve Orman Bakanlığında açık bulunan I. Hukuk Müşavirliğine, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Dursun KELKİT atanmıştır.

Tarım ve Orman Bakanlığında açık bulunan Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince İsa SERTKAYA atanmıştır.

Tarım ve Orman Bakanlığında açık bulunan Şeker Dairesi Başkanlığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Mehmet HASDEMİR atanmıştır.

Tarım ve Orman Bakanlığında açık bulunan Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Ecmel ERCAN atanmıştır.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.