Meb 2016 Ağustos Ayı Tebliğler Dergisi Yayımlandı
 İ Ç İ N D E K İ L E R

Sayfa No1.
Özel Ege Lisesi Haftalık Ders Çizelgesi ile AP (Advanced Placement) Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Bilgisayar Bilimi, İngilizce Dil ve Anlatım, Alman Dili ve Kültürü ile Fransız Dili ve Kültürü Dersi Öğretim Programları...

2. Güzel Sanatlar Lisesi Görsel Sanatlar Alanı Haftalık Ders Çizelgesinde Değişiklik Yapılması.

3.Güzel Sanatlar Lisesi Görsel Sanatlar Alanı Desen Dersi (9, 10, 11 ve 12. Sınıflar), İki Boyutlu Sanat Atölye Dersi (10, 11 ve 12. Sınıflar), Üç Boyutlu Sanat Atölye Dersi ( 11 ve 12. Sınıflar), Temel Sanat Eğitimi Dersi, Müze Eğitimi Dersi, Genel Sanat Tarihi Dersi, Grafik Tasarım Dersi, Drama Dersi, Çağdaş Dünya Sanatı Tarihi Dersi, Estetik Dersi, Sanat Eserleri Analizi Dersi, Türk İslam Sanatı Tarihi, Geleneksel Türk Sanatları Minyatür Dersi, Geleneksel Türk Sanatları Ebru Dersi, İmgesel Resim Dersi (10, 11 ve 12. Sınıflar), Dijital Grafik Dersi ile Fotoğraf Dersi Öğretim Programları...

4.Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Alanı Haftalık Ders Çizelgesinde Değişiklik Yapılması

5.Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Alanı Batı Müziği Teori ve Uygulaması Dersi (9, 10, 11ve 12. Sınıflar), Türk Halk Müziği Teori ve Uygulaması Dersi (11 ve 12. Sınıflar),Türk Sanat Müziği Teori ve Uygulaması Dersi (9 ve 10. Sınıflar), Piyano Dersi (9,10 ve 11. Sınıflar), Bağlama Dersi (10, 11 ve 12. Sınıflar), Çalgı Eğitimi (Gitar,Flüt, Bağlama, Tambur, Keman, Viyola, Çello, Kontrbas, Ney, Ut, Klasik Kemençe,Kanun, Klarnet, Kaval, Vurmalı Çalgılar, Tar, Kemane ve Yaylı Sazlar (Kemança, Karadeniz Kemençesi, Kemane)) Dersi (9, 10, 11 ve 12. Sınıflar), Çok Sesli KoroDersi (10 ve 11. Sınıflar), Türk Halk Müziği Koro Dersi,Türk Sanat Müziği KoroDersi, Çalgı Toplulukları (Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Batı Müziği) Dersi( 11 ve 12. Sınıflar), Bilişim Destekli Müzik Dersi, Türk ve Batı Müziği Tarihi Dersi,Bireysel Ses Eğitimi Dersi, Müzik Kültürü Dersi, Türk İslam Musikisi Dersi, TürkDünyası Müzikleri Dersi ile Halk Dansları ve Müzikleri Dersi Öğretim Programları.

6.Güzel Sanatlar Lisesi Türk Halk Müziği Alanı Haftalık Ders Çizelgesi...

7.Güzel Sanatlar Lisesi Türk Halk Müziği Alanı Türk Halk Müziği Koro Dersi (9, 10, 11 ve 12.Sınıflar), Türk Halk Müziği Teori ve Uygulaması Dersi (9, 10, 11 ve 12.Sınıflar), Batı Müziği Teori ve Uygulaması Dersi (9 ve 10.Sınıflar), Türk SanatMüziği Teori ve Uygulaması Dersi (11 ve 12.Sınıflar), Çalgı Toplulukları Dersi (10, 11 ve 12. Sınıflar), Ut Dersi (10 ve 11. Sınıflar), Kanun Dersi (10 ve 11.Sınıflar), Bağlama (Türk Halk Müziği) Dersi (9 ve 10.Sınıflar), Seçmeli Piyano Dersi ile Nefesli Çalgılar (Mey, Zurna, Sipsi) Dersi (11 ve 12.Sınıflar) Öğretim Programları.

8.Güzel Sanatlar Lisesi Türk Sanat Müziği Alanı Haftalık Ders Çizelgesi...

9.Güzel Sanatlar Lisesi Türk Sanat Müziği Alanı Türk Sanat Müziği Koro Dersi (9, 10, 11 ve 12. Sınıflar), Türk Sanat Müziği Teori ve Uygulaması Dersi (9, 10, 11 ve 12. Sınıflar), Batı Müziği Teori ve Uygulaması Dersi (9 ve 10. Sınıflar), Piyano (Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği) Dersi, Çalgı Toplulukları (Türk Sanat Müziği) Dersi (10, 11 ve 12. Sınıflar), Bağlama (Türk Sanat Müziği) Dersi (10 ve 11. Sınıflar) ile Türk Müziği Tarihi Dersi Öğretim Programları.

10.Spor Lisesi Haftalık Ders Çizelgesinde Değişiklik Yapılması.

11. Spor Lisesi Temel Spor Eğitimi Dersi, Spor Anatomisi ve Fizyolojisi Dersi, Beden Eğitimi ve Spor Tarihi Dersi, Antrenman Bilgisi Dersi, Sporcu Sağlığı Dersi,Spor Yönetimi ve Organizasyonu Dersi, Spor Psikolojisi ve Sosyolojisi Dersi, Spor ve Beslenme Dersi, Eğitsel Oyunlar Dersi, Genel Jimnastik Dersi, Ritim Eğitimi ve Halk Dansları Dersi, Atletizm Dersi (11 ve 12. Sınıflar), Artistik Jimnastik Dersi, Takım Sporları Dersi (9, 10, 11 ve 12. Sınıflar) ile Bireysel Sporlar (Halter, Yüzme, Güreş, Kayak, Tenis, Masa Tenisi, Badminton, Oryantring, Eskrim, Bisiklet, Okçuluk, Judo, Karete, Boks, Taekwondo) Dersi Öğretim Programlarının....

12.Öğretmenlik Alanları, Atama ve Ders Okutma Esaslarıile Eki Çizelgede DeğişiklikYapılması....

13.Türk İşaret Dili Dersi (1, 2 ve 3. Sınıflar) Öğretim Programı...

14.Hazırlık Sınıfı Bulunan Ortaöğretim Kurumları İngilizce Dersi (Hazırlık, 9, 10, 11ve 12. Sınıflar) Öğretim Programı..

15.Ortaöğretim Osmanlı Türkçesi Dersi (10, 11 ve 12. Sınıflar) Öğretim Programı.....

16.Yaygın Eğitim Kurumları Yabancı Diller (A1 Seviyesi) Çerçeve Kurs Programı......

17.Özel Çamlıca Park Uluslararası Okulu Lise Kısmında Uygulanacak Cambridge Uluslararası IGCSE (9 ve 10. Sınıflar) ve Advanced Level (İleri Seviye, A Level, 11 ve 12. Sınıflar ) Öğretim Programları ile Haftalık Ders Çizelgesi.

18.Duyurular..

2016 Ağustos Ayı Tebliğler Dergisini indirmek için TIKLAYINIZ

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.