ZİYA SELÇUK'TAN OKULLARIN AÇILMASI AÇIKLAMASI!

'Salgın sona erecek, okullarda eğitime devam edeceğiz'

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Salgın sona erecek, okullarda sosyal mesafesiz eğitime devam edeceğiz." ifadesini kullandı.

Selçuk, sosyal medya hesabından boş bir spor salonunun fotoğrafıyla yaptığı paylaşımda, şunları kaydetti:

"Salgın sona erecek, okullarda sosyal mesafesiz eğitime devam edeceğiz. Okullar arası voleybol maçları yapacağız ve okullarımızın aylardır boş kalan spor salonlarında ilk servis atışını ben yapacağım. Her sandalyede bir öğrenci olacak. Maç bitiminde ıslık çalacağız. Olur mu?"

Birkaç gün önceki açıklaması ise şöyleydi:

"15 Şubat'ta hangi gruplarda yüz yüze eğitime geçebiliriz, hazırlık yaptık. Açıklayabilmek için salgının seyriyle ilgili verileri görmeliyiz."

"(Kovid-19 aşısı) Eğitimi yüz yüze yapmamızın önünü açacak."

Bakan Selçuk: "(Kovid-19 tedbirleri) Okulların açılmadığı bir toplumda normalleşme oluşmaz. Normalleşme olması için önce okulları halletmemiz lazım."

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Sözlük! 2 hafta önce

Sikmek: derdest etmek,işini bitirmek.
Amına koyduğum: doğmasına vesile olana lanet ettiğim ve soyunu keseceğim
şeytan.
Hastir: Azabın lanetin sana yeter, bulunduğun makamı yeri terket.
Ananın amını aç:Doğmana vesile olan o kimse azaba hazır olsun,
Kızının amınıda aç:Doğmasına vesile olduğun ve soyundan olan azaba hazır olsun.
Şeytan: sadece aklı,öngörüsü ve deneyimleri ışığında eylem yapan ; ilimden nasipsiz, koeku kaygı dolu ve buna bağlı yaranma uyalakalık dolu, kazanmak için her haltı yiyen ,her ahlaksızlığı yapan bunu süslü güzel sözlerle -kıyafetle vs örten
kovulmuş lanetli kimse.(insanın ta kendisi)
Amına koyduğumun oğlu: defalarca derdest ettiğim şeytanın soyu,onun sözü dili.

Özetle yazılarda sikmek,amına koymak ifdeleri toplumda anlaşılsın diye: en şiddetli ceza ve derdest edileceklere hitaben konjonktüre uygun olarak seçilmiş sözlerdir.
küfür değildir.: küfür amelle olur! onlar değilmi siken -siktiren,insanların sikilmesine sebep olan kararlar alan.

Avatar
hastir şeytan! 2 hafta önce

Bak şeytanın ağzı; okulları açamayacaksınız! niyetine her girdiğinizde ,her hilenizde bişey sebep oldu açamadınız, sebeplerden biri corona. Şimdi; sen neyi düzelttinde okulu açmana izin verelim. Okullarda birbirinden habersiz ardısıra şeytanın kontrolünde bizi evladımızı; üzme-ezme germe denetleme kontrol etme ve şeytanları onore etme,eğlendirme, yüceltme imkanını asla bulamayacaksınız.
Ya istediğimiz çizgiye gelirsiniz yada sike sike yaptırır size rabbın orduları. Coronada rabb ın emrinde bir neferdir. Spora gelince; okullarda spor eğitimi yok. bedeneğitimi öğretmenlerinin kurduğu takımlarla oyalandığı bir yapı var, çocuklarımız sizin döneminizde hem okullarda uzun süre hapsedildi, hemde hiç bir eğitim spor sosyal faaliyet sana eğitimi vermediniz, verdiklerinizde kendi önemli görddüğünüz kimselerin çocukları olageldi. Adı ziya olan alçak herif al o okullarını ananın amına sok.Biz rahatız, rabb size asla tekrar bizi ezeceğiniz imkan güç yetki fırsat verme.orospu çocuğu.siktirolgit!

Avatar
amına koyduğumun oğlu! 2 hafta önce

Kafayı okul açmakla bozmuş! siktirin lan gidin başımızdan!
10 veya 15 yıl açılamayacağını biliyoruz! rabb bilmekte. Bu arada eğiti baskı anlayış duruş ve planlarınız değişecek-sike sike yaptırır lar.Hala direniyorsunuz. Anlayamadığım şu? neden eğitim-korona, eğitim futbol yanyana gelince bi haşinleşiyor, ısrarcı oluyosunuz, amına koyduğumun orospu çocukları; toplumu koyun haline getirme sevk idare ve uyutmada bıu iki şeyi kullandığınızı bilmeyen varmı? andolsun hesabı sorulacak! bunu bilin! şu ana kadar size dokunulmadıysa bi hesabı vardır rabbın , ama er veya geç bedel ödeyeceksiniz.Baskı yı git anana karına kızına kızanına yap yumoş! yalama şerefsiz. sen şeytanın kullandığı bi deyusssun! sana uyan senle birlikte haraeket edenlerde . bedel ödeyeceksiniz ulan. okul açılmayacak. başka metodlar bul yavşak herif.

Avatar
asla o imkanı gücü size vermeyecez! 2 hafta önce

Akıllanmıyorsunuz! Şu anki haliyle ve geçmiş 13 yıl itibariyle okullar bize eziyet edilen
yerden öte bişey olmadı, bizi şeytanın piçlerine tutmaya zemin oldu,sizde aldığınız baskı kararlarıyla bunu meşru hale getirdiniz. Üzerinize açılan azap felaket ve musibetlerede hep bi milli ulusal kaynaşma ve yaptığınız zulmü halka mazur gösterme hilenizden bıktık. bıktık. Andolsun okullarda eğitim saat ve süresi uzzundu, devam mecburiyeti ve kısıtı zulmdü.Biz ihtiyacı olan ihtiyacı kadar o kurum ve imkandan faydalansın dedik, bu şartlarda bunun aksine her uygulama
işkencedir dedik: DİNLEMEDİNİZ! Artık niyetine girseniz-ima etseniz azap sizi yakar, kimi öncelikle şartları mevzuatı düzeltmeyen hükümet eden karar vericileri ve bunlara muhalefet etmeyip buna zorlamayan parlemento mensuplarını yakar. o parlementoda eğitimi bozan ve okul meb yöneticilerini sekreteri gibi kullanıp haksız
işler yapan şerefsizler var, onlardanda sorucaz.yaktığınız her ateşi söndürür oraya sizi gömeriz.son söz!

Avatar
Açamazsın amına koyduğumun orospu çocuğu!! 2 hafta önce

Hadi aç!! AÇ ...Ananın amınıda aç, karının kızınında amını aç!.. siz bize çocuklarımız üzerinden hayatı okulu bahane edip dar ettiğiniz için dirki; ailenizi de yakıcaz. Neden! 12 yıl baskı -eziyet: bu hiçbirterde mümkün değil. Askere gitsen süre belli, başka yerden kaçarsın istifa edersin, ya okul... şeytanın üs edindiği kaçamadığımız ve yandığımız yerler. rabb bizi düzelttti, bize moral,şifa oldu.
Şytanı tanırmısın deyus -orospu çocuğu: o insanın ta kendisi bunu bil.Şeytan bize dokunamaz,ilişemez de; çocuklarımız için bizi yıllarca meletti. siz andolsun yıllarca yanmadan , tek tek o şeytana SS subayı gibi hizmet etmiş ve bizi yakmış olanların soyu kazınmadan ,dediklerimiz yapılmadan okulu açmayı düşünmeniz bile rabb ın şamarı-orduları-azabı,musibetini üzerinize ağır bir ceza olarak çağırmak olur.
O şerefsiz herif tayyibi, o sümüklü soysuz meb bakanı olacak üçkağıtçı insana kulluğu onur zanneden ağzı yüzü temiz, mülayim şeytanı uyarıyoruz. Yanacaksınız, aileniz ve diğerleriyle .NUN

Avatar
Meb uyarılardan yine şeytana hak vermek gibi bişey 2 hafta önce

Biz vaktiyle kendini azınlık gören bir kısım insana yardım ettik, nedeni kolay başkaldırmaları muhalefet etmeleri asi gelmeleri yönündki kemikleşmiş yapılarıydı. bunu zalim devletlilere ve hükümet edenlere karşı halka yardımı olur diye yaptık. Derken bir soysuz : işi bölücülüğe ve bir aşiret devleti kurulmasına kadar dillendirip alenen söyleyince o selo adındaki şeytanı lanetledik. Bilinmelidirki aynı yokdsa olan HDP adındaki şeytanın kontrol ettiği partiyide lanetledik. Tüm arzda aşiret dillerini ve devletlerini kölelikten daha ağır gelenek ve yapısından dolayı lanetledik.Bunları kullanmak için imkan güç veren o USA dan, o zenci marsık eski başkandan ve bu yönde irade kullanan usa hükümet edenlerindende sorduk-sorucaz. Ey alçak meb ve akp hükümeti: daha neye inanacaksınız. aşiret dillerinin yaygınlaşmasına imkan izin verirseniz biz bozarız ama sizide yakarız.Bu ülkede malum o kesim (k...t) lerden lanetlediklerimiz var. ne yapsalar bış, başaramazlar. eğitim türkçe kalsın,

Avatar
Biz ne zaman uyarsak:! derdimiz başka ama! 2 hafta önce

Hep o malum (k...t) kesime hak adalet anlaşılageldi. Tam tersi bunlara karşı yapılacak şey vermemek. Üretmeyen, isteyen,dilenen, yalvaran,acitasyon yaratan bir topluluk haline gelen bu kesime karşı extra verilecek bişey yok. herkez kadar hakka sahipler. ama hiçbişey yapmadan devletin ve imkan sahibi olanların parası zenginliğinde gözü olan, kendinin soyundan dolayı öyle olduğunu sanan bi algı bozukluğu var bunlarda. Andolsun kızar da o yerleri yıkarsak yardım etmeyin yanarsınız. Bunları meclistende kovun. Bunlardan çekinmeyin. biz size yeteriz! amma önce bi okulları düzeltin,mevzuatınıda. bilinsinki şeytan her ırktan var ama o malum (k..t) lerden daha fazla.bunların olduğu olabileceği yerlerde çocuklarımız varsa ve eziyet görürsek-görürse çocuklarımız; yakarız, o eziyet edenleri yaka yaka bittmedi.Şimdi ey meb bakanı olan salak: anladınmı durumu? imkan güç ve yapabileceklerimiz aklınızın alabileceği bişey değil.o kesime iltiması kessin meclisin
muhatapları. ağır ceza geliyo-yanarsınız

Avatar
o malum aşireti uyarmıştık! 2 hafta önce

ve ihanete yeltenince 7.3 ile bi alıverdik hesabını! bakın bi yıkılan yerlere hiç masum varmı? hepsi azılı (k...t) diye bir USA köleliği yapısına gönül vermiş şeytandı!
Ve hüküm verildi: bunlar ülke dışında tasfiye edilecek ve ülkede karışıklık çıkaramayacak hal durum ve akibete büründürüldü. vaktiyle işid de bu amaçla rabbın izin verdiği bir yapıydı, onu evirip çeviren ve olduğundan farklı hale sokmaya çalışan ve bunu başaran ve sonunda azabı hak eden usa -batı yanacak. yakıcaz.
yakıtı koronamı olur,insanmı savaşlarmı içsavaşmı farkermez sebep oldukları ve yaptıklarının hesabını çok ağır verecekler.İşid vaktiyle şeytani k..t.. yapılarını anadolu dışında tasfiye iiçin rabbın kurduğu ve her ulustan insanın barındığı evrensel bi yapıyken bunu bozan değiştiren ler ve .....sebep olanların yanışını-yokoluşunu görücez. af yok.meb bakanına 10 yıl okul açmayı aklından geçirme ama eğitime online devam et ve etkisini artır emrini veriyoruz.yapmazsanız yaptırırlar.