İllere göre Açığa Alınan Öğretmenlerin Sayısı ve Listesi(32 İl)
 İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne göre net olmamakla birlikte İstanbul'da görev yapan yaklaşık 3000 Öğretmen açığa alındı.

Ankara milli eğitim müdürlüğünde 1480 ÖĞRETMEN, OKUL MÜDÜRÜ, MÜDÜR YARDIMCISI açığa alındı. 

Açığa alınan kişilerin mebbis modülüne girişleri engellendi ve şifrelerine el kondu.

Ankara Milli Eğitim Müdürü il müdür yardımcıları ve şube müdürleri arasında görev değişiklikleri yaptı

Açığa Alınan 21 bin 738 Öğretmenin Sendikaları Belli Oldu! haberi için TIKLAYINIZ.

Amasya’da 258 milli eğitim personeli açığa alındı
(DHA) - AMASYA'da darbe girişimi sonrasında başlatılan soruşturma kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde görevli 258 personel açığa alındı. 

Ağrı'da, 176 MEB personeli görevden uzaklaştırıldı
Ağrı Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, darbe girişimiyle ilgili soruşturma kapsamında, il merkezi ve ilçelerinde çalışan 176 MEB personeli görevden uzaklaştırıldı. Açığa alınan personelle ilgili idari soruşturma devam ediyor.(AA)


Manisa'da 48 öğretmen açığa alındı
Manisa'da 48 öğretmen, 2 memur, 1 astsubay, 3 polis memuru ve 2 komiser yardımcısı açığa alındı.

Kastamonu'da 155 öğretmen görevinden uzaklaştırıldı
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi soruşturması kapsamında Kastamonu'da 155 öğretmen görevinden uzaklaştırıldı.(AA)

Hatay Reyhanlı'da 40 Öğretmen açığa alındı
Alınan bilgiye göre, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında Reyhanlı ilçesindeki okullarda görevli 40 öğretmen görevinden uzaklaştırıldı. 
Hatay'da FETÖ'cü 10 öğretmen açığa alındı
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili soruşturma kapsamında Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde 10 öğretmen açığa alındı.(AA) Soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

Batman’da 87 öğretmen açığa alındı 


Batman’da darbe girişimi soruşturması kapsamında 87 öğretmen açığa alındı. Edinilen bilgilere göre, 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili Milli Eğitim Bankalığı tarafından Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne gönderilen listede isimleri bulunan 87 öğretmen açığa alındı.(haber46)

Sinop Valisi Cirit: 86 öğretmen açığa alındı
Bakanlar Kurulu kararıyla olağanüstü hal ilan edildi. Türk demokrasisine ve hukukuna kast edenlerin ve bu yönde çaba sarf ederek terör faaliyetleri içerisinde bulunanların çok daha kolay bertaraf edilmesi noktasında dünyada da uygulanan anayasal bir süreçtir. Şu kapsamda dün itibari ile İl Milli Eğitim’den 86 öğretmeni açığa aldık. (DHA)

MERSİN MİLLİ EĞİTİM'DE 466 KİŞİ AÇIĞA ALINDI


15 Temmuz darbe girişiminin ardından hız verilen FETÖ operasyonunun Kamudaki açığa almalar Mersin'de de başladı.
En çok açığa alma nın gerçekleştiği kurum olan Milli Eğitim Müdürlüğü'nde 3 müfettiş,8 Okul Müdürü,2 memur,1 hizmetli ve 355 öğretmen açığa alındı.
Vergi Dairesi başkanlığında 1 grup müdürü toplam 7 personel açığa alındı.TRT 'de ise 2 muhabir ve 1 mühendis açığa alındı.
Tüm kurumlarda açığa alma ile ilgili 2. listelerin beklenildiği öğrenildi.(kaynak: mersintime)


Balıkesir'de 400 Öğretmenin Görevine Son Verildi

Fetullahçı Terör Örgütü Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PYD) mensubu askerlerin darbe girişimi sırasında kamu kuruluşlarında başlatılan operasyonlarda Balıkesir ve ilçelerinde 400 öğretmenin görevine son verildi.Görevine son verilen öğretmenlerin arasında Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapan 3 şube müdürü, 2 müfettiş ve okul müdürleri de yer alıyor.(cihan)

"Bursa'da 906 öğretmen açığa alındı!"
"Bursa'da 906 öğretmen ile 177 polis ve 43 yargı mensubu açığa alındı. Gözaltına alınan 5 polisten 1'i tutuklandı. Yargı mensuplarının 24'ü tutuklandı. 11 de asker tutuklandı. Küçük, Orhangazi Üniversitesi'nin ise kayyum tarafından yönetilmeye devam edildiğini bildirdi. 

Iğdır’da 26 Öğretmen Açığa Alındı
Edinilen bilgiye göre; Fetullahcı oldukları gerekçesiyle Milli Eğitim Bakanlığı'ndan gönderilen listede adı olan 21 öğretmenin yanı sıra, İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen soruşturma kapsamında 5 öğretmen daha olmak üzere toplamda 26 öğretmen açığa alındı.

Sivas'ta Açığa Alınan Kamu Personeli Sayısı 276 Oldu
Sivas Valiliği tarafından yapılan açıklamada, ülkenin birlik ve beraberliğine kasteden paralel örgüt yapılanması içerisinde yer alan ve bu örgüt ile bağlantısı tespit edilen 7 maliye, 144 milli eğitim, 110 emniyet, 3 jandarma, 9 müftülük ve Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü bünyesinde 3 öğretmen olmak üzere toplam 276 personelin açığa alındığı belirtildi. - Sivas

Mardin'de 37 Öğretmen açığa alındı
15 Temmuz'da yapılan ABD destekli darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturmalar kapsamında Mardin'in Midyat ilçesinde 37 öğretmen açığa alındı .
15 Temmuz'da yapılan ABD destekli darbe girişimi soruşturması kapsamında Mardin'in Midyat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görevli 37 öğretmenin açığa alındığı belirtildi..

Alınan bilgiye göre  15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Midyat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne gönderilen listede isimleri bulunan 37 öğretmen açığa alınarak haklarında soruşturma başlatıldı.

Açığa alınan öğretmenlerin sayısının artması bekleniyor(İlkha)

Kırklareli'nde bir öğretmen gözaltına alındı


Kırklareli Cumhuriyet Başsavcılığınca başlatılan soruşturma kapsamında haklarında gözaltı kararı verilen şüphelilerin yakalanmasına yönelik, Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları sürüyor.
Terörle Mücadele ile Güvenlik Şubesi ekiplerince bir okulda görevli öğretmen B.Ç. düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.
Gözaltına alınan B.Ç. Kırklareli Devlet Hastanesinde sağlık kontrolünden geçirildi.
Şüphelinin emniyetteki işlemleri devam ediyor.(AA)

Samsun'da açığa alınan öğretmenlerin isimleri. Samsun'da FETÖ ile irtibatlı oldukları iddiası ile 17 öğretmen açığa alındı. 

Samsun Valiliği, Samsun'da açığa alınan öğretmenlerle ilgili yaptığı açıklamada, "Son olaylarla ilgili İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzde görevli 17 öğretmen açığa alınmıştır. Çalışmalar devam etmektedir. Gelişmeler olduğunda kamuoyu ayrıca bilgilendirilecektir." dedi.
Samsun Valiliği FETÖ/PDY Darbesi kalkışmasıyla alakalı olarak Samsun’da birinci dalgada 17 öğretmenin açığa alınmasının ardından ikinci dalga operasyonunda açığa alınanların sayısı 682'ye ulaştı.
(samsunkenthaber)

Malatya’da 315 öğretmen açığa alındı

FETÖ’nün darbe girişimi sonrası başlatılan soruşturmalarda Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Malatya’da 315 öğretmenin açığa alındığı öğrenildi.
15 Temmuz darbe girişiminin ardından başlatılan FETÖ operasyonunun MEB ayağında 20 binin üzerinde kamu personeli açığa alındı. Bu kapsamda Malatya’da da 315 öğretmenin görevden uzaklaştırdıkları öğrenildi. Açığa alınan öğretmenlerin çoğunluğunun FETÖ’ye yakınlığı ile bilinen sendika üyelerinden oluşurken bu sayının ilerleyen günlerde artacağı belirtildi.(haber46.com)
Afyonkarahisar MEM'de 422 personel açığa alındı
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili soruşturma kapsamında Afyonkarahisar Milli Eğitim Müdürlüğünde 422 personel açığa alındı.

Alınan bilgiye göre, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında, Afyonkarahisar Milli Eğitim Müdürlüğünde çeşitli kademelerde görev yapan 422 kişi görevinden uzaklaştırıldı.

Soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.

Kilis Milli Eğitim Müdürlüğü'nde 84 kişi görevden uzaklaştırıldı
FETÖ/PDY'ye yönelik soruşturma kapsamında Kilis ve ilçelerinde görev yapan Milli Eğitim Müdürlüğü'nün 84 personeli görevden uzaklaştırıldı. Açığa alınan personelle ilgili soruşturma devam ediyor. 
Öte yandan Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından da kentteki kurslarda görevli 2 eğitici açığa alındı.(DHA)

Tunceli’de 16 öğretmen açığa alındı
Tunceli'de FETÖ/PDY ile ilişkisi bulunduğu iddia edilen 16 öğretmen açığa alındı.

Konuya ilişkin Tunceli Valiliği tarafından yapılan açıklamada, "Anayasal düzene karşı faaliyet gösteren, devletin ülkenin ve milletin bölünmez bütünlüğünü kasteden Fethullahçı Terör Örgütü ile ilişkili olduğu Milli Eğitim Bakanlığınca tespit edilen 16 kişi ilimizde açığa alınmıştır. İlgililere tebligat işlemi ile soruşturma süreci başlatılmıştır" denildi.(İha)

Adana MEM'de 473 kişi görevden uzaklaştırıldı

Adana'da, Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili soruşturma kapsamında toplam 473 kişi görevden uzaklaştırıldı.

Alınan bilgiye göre, darbe girişiminin ardından, yürütülen soruşturma kapsamında, Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü personeli olan 9'u sosyal medyada darbeyi övücü, alaya alıcı veya manipüle edici paylaşımda bulunan olmak üzere 473 kişiye görevlerinden el çektirildi.

Müdürlük bünyesinde darbe girişimiyle ilgili yürütülen çalışma ve soruşturmalar sürüyor.
Van MEM'de 114 çalışan açığa alındı
Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili, Van'da 114 Milli Eğitim Bakanlığı çalışanı açığa alındı, 7 okul ile 3 öğrenci yurdu kapatıldı. Alınan bilgilere göre, FETÖ'nün darbe girişimiyle ilgili yürütülen soruşturma kapsamında, Van ve ilçelerinde görevli 114 personel, açığa alındı. Aralarında Milli Eğitim Müdürlüğü personeli, öğretmen ve okul yöneticilerinin de bulunduğu söz konusu kişilerle ilgili idari soruşturmanın devam ettiği bildirildi. Bu arada, FETÖ ile bağlantılı olduğu belirlenen Van ve bazı ilçelerindeki 7 okul ile 3 öğrenci yurdu, emniyet müdürlüğü ekiplerince kapatıldı. Soruşturma kapsamında, dün de İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli 235 personel görevden alınmıştı.(AA)

Denizli’de 600 öğretmen açığa alındı
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Denizli'de görev yapan 600 öğretmenin açığa alındığı ve bu kişiler hakkında soruşturma başlatıldığı bildirildi.
FETÖ/PDY bağlantılı cuntacı grubun 15 Temmuz'da ülkenin demokratik hukuk düzeni, kamu kurum ve kuruluşlarının işleyişine yönelik darbe teşebbüsünde bulunduğu, girişimin devlet ve milletin ortaya koyduğu ortak dayanışma ve üstün gayret sayesinde bertaraf edildiği belirtildi.
FETÖ İLE İRTİBATLI PERSONEL AÇIĞA ALINDI"
Bu olayın mezkur terör örgütüyle bağlantılı tüm kişi, kurum ve kuruluşlarla etkin şekilde mücadele edilmesi ve örgütün bütün faaliyet alanlarının ortadan kaldırılması gerektiğini gösterdiği vurgulandı.(pamukkalehaber.com)

Trabzon'da 514 kamu çalışanı görevden uzaklaştırıldı

Trabzon'da, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) ile ilgisi olduğu belirtilen 514 kamu çalışanının görevden uzaklaştırıldığı, 6 kişinin de tutuklandığı bildirildi.

Bu çerçevede toplam 523 kişi hakkında işlem yapıldığı anlatılan açıklamada, bu kişilerden 2'si mülki idare amirinin yanı sıra 207'si İl Emniyet Müdürlüğü, 8'i Karadeniz Teknik Üniversitesi, 1'i Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, 2'si Kredi ve Yurtlar Kurumu, 290'ı İl Milli Eğitim Müdürlüğü, 1'i Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, 1'i İl Müftülü, 2'si de Trabzon Vergi Dairesinde görevli 514 kamu çalışanının görevden uzaklaştırıldığı ifade edildi.(AA)
Yozgat'ta, darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturmalar kapsamında İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş açığa alındı.

Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç tarafından yapılan yazılı açıklamada, İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde 152 kişinin açığa alındığı bildirildi. Açıklamada, "Ülkemizin birlik ve beraberliğine kasteden paralel örgüt yapılanması içerisinde yer alan ve ilimizde 'darbeye teşebbüs' terör örgütüyle bağlantısı tespit edilen kamu görevlilerinden İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde görevli 1 İl Milli Eğitim Müdürü, 1 Şube Müdürü, 5 müfettiş, 1 veri hazırlama ve kontrol işletmeni, 1 hizmetli ve 143 öğretmen açığa alınmıştır" denildi. - Yozgat


Şanlıurfa'da 512 Meb Personeli açığa alındı! 

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde 15 Temmuz darbe girişimi sonrası Kamuda başlayan açığa almalarda Siverek'te 30 öğretmenin açığa alındığı öğrenildi. Alınan bilgiye göre, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturma kapsamında kamu kurumlarına yönelik yapılan operasyonlar devam ediyor. Bu kapsamda Şanlıurfa'da toplamda 247 öğretmenin açığa alındığı öğrenilirken, Siverek'te de 30 kişi görevden uzaklaştırıldı. Viranşehir İlçe milli Eğitim Müdürü Ömer Sağır'dan görevden uzaklaştırıldığı öğrenildi.
(siverekguncel.com)
Ekleme: Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturma kapsamında Şanlıurfa'da 512 milli eğitim personeli açığa alındı.

Alınan bilgiye göre, FETÖ'nün darbe girişimiyle ilgili kent genelinde yürütülen soruşturmalar kapsamında bazı kurumlarda açığa alınmalar sürüyor.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülen çalışmalar çerçevesinde, Şanlıurfa kent merkezi ile ilçelerde görevli ve aralarında öğretmen, memur ile usta öğreticilerin de bulunduğu 512 milli eğitim personeli görevinden uzaklaştırıldı, 3 özel okul da kapatıldı.(AA)


Çanakkale'de 123 Öğretmen Açığa alındı! 

Çanakkale Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, soruşturma kapsamında, 1 vali yardımcısı, 2 yüzbaşı, 1 teğmen, 37 emniyet personeli, 1 il müdürü, 2 hekim, 1 ilçe müdürü, 2 ilçe müftüsü, 3 vaiz, 3 gelir uzmanı, 1 gelir uzman yardımcısı, 1 eğitim uzmanı, 2 veri hazırlama ve kontrol işletmeni, 1 maarif müfettişi, 123 öğretmen ve 2 hizmetli görevlerinden uzaklaştırıldı. 

Bolu'da açığa alınan Öğretmenler

15 Temmuz darbe girişimi sonrasında Fetullahçı Terör Örgütü'e (FETÖ) yapılan operasyonlar kapsamında Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğünde 133, İl...
15 Temmuz darbe girişimi sonrasında Fetullahçı Terör Örgütü'e (FETÖ) yapılan operasyonlar kapsamında Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğünde 133, İl Müftülüğünde de 13 kişi görevinden uzaklaştırıldı.

Edinilen bilgiye göre, terör örgütüyle bağlantılı oldukları tespit edilen toplam 146 kişi görevlerinden uzaklaştırıldı. Milli eğitimde aralarında yönetici ve öğretmenlerin bulunduğu 133, müftülükte görevli 13 personel görevden uzaklaştırıldı.(İHA)

Isparta'da açığa alınan Öğretmenler
Isparta'da 15 Temmuz darbe girişimi soruşturması kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde görevli 297 öğretmen açığa alındı.
  
Gaziantep'te 671 Milli Eğitim Bakanlığı çalışanı açığa alındı

Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili, Gaziantep'te 617 Milli Eğitim Bakanlığı çalışanı açığa alındı.


AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığının, FETÖ'nün darbe girişimiyle ilgili yürüttüğü soruşturma kapsamında, İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli 671 kişi, açığa alındı.

Aralarında öğretmen, müfettiş ve okul yöneticilerinin de bulunduğu söz konusu kişilerle ilgili idari soruşturmanın devam ettiği bildirildi.
(AA)

Bitlis'te açığa alınanlar

Fettullahçı Terör Örgütüne yönelik operasyonlar kararlılıkla devam ediyor. FETÖ'cü teröristlerin Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinden temizlenme operasyonu kapsamında. Bitlis İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görev alan 101 personelin açığa alındığı ifade edildi.  Dün akşam üstü MEB'de görevden almalarda 2. dalga yaşanmıştı. Virüs gibi MEB'e sızan FETÖ teröristlerinin temizlenmesi amacıyla İl Milli Eğitim Müdürlüklerinde de soruşturmalara yapılıyor. Bitlis İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde görev alan 101 personel, FETÖ operasyonu kapsamında görevden uzaklaştırıldı. 
Alınan bilgiye göre, darbe girişimiyle ilgili soruşturma kapsamında, il merkezi ve ilçelerinde çalışan 16 milli eğitim müdürlüğü personeli görevden uzaklaştırıldı.(AA) Sakarya’da 200 öğretmen ve müdür açığa alındı

Sakarya'da FETÖ ile bağlantılı olan aralarında okul müdürlerinin de bulunduğu 200 kamu personeli açığa alındı. 


Milli Eğitim Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatında görev yapan 15 bin 200 kamu personelinin açığa alındığını duyurdu. Sakarya'da da FETÖ terör örgütüyle bağlantılı olan aralarında okul müdürlerinin de bulunduğu 200 öğretmen açığa alınarak, haklarında soruşturma başlatıldı. Açığa alınan müdür ve öğretmen sayıların artması bekleniyor.(Sabah)

Konya'da açığa alınan Öğretmenler

FETÖ'nün askeri darbe girişiminin ardından kamu kurumlarındaki açığa alma işlemlerine bir yenisi daha eklendi. Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Milli Eğitim Bakanlığının onayını beklemeden Valilik onayıyla Aktif Eğitim Sen üyesi 31 öğretmeni açığa aldı.(konhaber.com)Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Osman 2 yıl önce

KPSS'de 120'de 110 net üzeri yapan herkesi alabilirsiniz. Çünkü imkansız :) Kadrolara torpille adam doldurmayın artık Allah aşkına, sınav sonuçlarına göre yerleştirmeler yapılsın, yeter ya. Suudi Arabistan mı burası? Biz de kuzey ülkeleri gibi eğitim anlamında gelişmiş bir ülke olalım. Bu kadar zor bir şey değil bu.

Avatar
vatandaş 2 yıl önce

lütfen açığa alma işlemine devam edin ülkede daha çok sayıda bu şelide atanan öğretmenler olduğunu tüm basın söylüyor

Avatar
öğretmen 2 yıl önce

Kim haksız bir şekilde geldise hepsi görevden alınsın

Avatar
DilekOzcn 2 yıl önce

Bir temizlenseler de kurtulsak

Avatar
emine 2 yıl önce

Egitim ogretim camiasinda haksizlikla ve calinti sorularla ogretmen olmus herkesin temizlenmesiniistiyorum.insaAllah tertemiz bir ogretmen kadrosu gelecek nesiller saglikli beyinler yetistirirler insaAllah.

Avatar
ilhan 2 yıl önce

herkesi bir kefeye koymamak lazim çünku saf temiz kişiler var içinde bu yıkıci satılmiş terur örgutunde kayit ve ilişkisini kesen ve nefret edenler var

Avatar
Bilal 2 yıl önce

Biz eğitim camiasının içinde olan kişiler nurcuların 10 yıl boyunca sorularını çaldıklarını kpss ygs lys ales puanlarının abartı bir şekilde arttığını kaçkez söyledik. Hatta öabt nin gelme amacının da eğitim bilimlerini yapamayan cemaat dersane öğretmenleri için söyledik. İlla tbmm ye saldırı yapınca mı anladınız. Su an en yüksek rütbelileri müsteşarları hsyk görevlilerini yök başkannı hep abdullah gül atadı. Onlar içeri doldurdu. Neden kızıyorlar. İlla canları mı yanmalıydı.

Misafir Avatar
Öğretmene cevap 2 yıl önce @Bilal

Nurcular, siz de aynı bokun lacivertisiniz. Cemaatlerin hepsi aynı. Ülkenin üzerinde kara bulutlar sizlersiniz.

Beğenmedim! (3)
Misafir Avatar
yavuzselim 2 yıl önce @Bilal

ne nurculuğu yahu geldiğiniz son nokta milleti bombalamak. Risalenin sahibide aynı haltı yemişti bunlarda tamamen yok edilmeli nurculuk diye birşey kalmamalı

Beğenmedim! (10)
Misafir Avatar
öğretmen 2 yıl önce @Bilal

Bilal fetocuları, biz nurcularla karıştırma. Bütün Türkiye öğrendi sen de öğren. Bıktık bu durumdan

Beğenmedim! (11)
Avatar
fuat avni 2 yıl önce

bu kadar sevinmeyin çünkü açığa alınan öğretmenlerin çoğu özel öğretim kurumlarından

Misafir Avatar
pars 2 yıl önce @fuat avni

yanlış MEB'de 21.700 küsür öğretmen açığa alınıp işlem başlatıldı. Özel Eğitim kurumlarından 21.000 öğretmenin lisansı iptal edildi. Toplamda 43.000 civarı öğretmen demektir.

Beğenmedim! (2)