Meb'de Açığa Alınan Öğretmenlerin Listesi
 İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne göre net olmamakla birlikte İstanbul'da görev yapan yaklaşık 3000 Öğretmen açığa alındı.
 

Ankara milli eğitim müdürlüğünde 1480 ÖĞRETMEN, OKUL MÜDÜRÜ, MÜDÜR YARDIMCISI açığa alındı. 

Açığa alınan kişilerin mebbis modülüne girişleri engellendi ve şifrelerine el kondu.

Ankara Milli Eğitim Müdürü il müdür yardımcıları ve şube müdürleri arasında görev değişiklikleri yaptı

Görevden Alınan(Atılan) Öğretmenlerin Tam Listesi için TIKLAYINIZ

Açığa Alınan 21 bin 738 Öğretmenin Sendikaları Belli Oldu! haberi için TIKLAYINIZ.

Ağrı'da, 176 MEB personeli görevden uzaklaştırıldı
Ağrı Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, darbe girişimiyle ilgili soruşturma kapsamında, il merkezi ve ilçelerinde çalışan 176 MEB personeli görevden uzaklaştırıldı. Açığa alınan personelle ilgili idari soruşturma devam ediyor.(AA)
Manisa'da 48 öğretmen açığa alındı
Manisa'da 48 öğretmen, 2 memur, 1 astsubay, 3 polis memuru ve 2 komiser yardımcısı açığa alındı.

Hatay Reyhanlı'da 40 Öğretmen açığa alındı
Alınan bilgiye göre, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında Reyhanlı ilçesindeki okullarda görevli 40 öğretmen görevinden uzaklaştırıldı.(AA)

Soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

Batman’da 87 öğretmen açığa alındı 

 
Batman’da darbe girişimi soruşturması kapsamında 87 öğretmen açığa alındı. Edinilen bilgilere göre, 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili Milli Eğitim Bankalığı tarafından Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne gönderilen listede isimleri bulunan 87 öğretmen açığa alındı.(haber46)

Sinop Valisi Cirit: 86 öğretmen açığa alındı
Bakanlar Kurulu kararıyla olağanüstü hal ilan edildi. Türk demokrasisine ve hukukuna kast edenlerin ve bu yönde çaba sarf ederek terör faaliyetleri içerisinde bulunanların çok daha kolay bertaraf edilmesi noktasında dünyada da uygulanan anayasal bir süreçtir. Şu kapsamda dün itibari ile İl Milli Eğitim’den 86 öğretmeni açığa aldık. (DHA)
 
MERSİN MİLLİ EĞİTİM'DE 466 KİŞİ AÇIĞA ALINDI
 
15 Temmuz darbe girişiminin ardından hız verilen FETÖ operasyonunun Kamudaki açığa almalar Mersin'de de başladı.
En çok açığa alma nın gerçekleştiği kurum olan Milli Eğitim Müdürlüğü'nde 3 müfettiş,8 Okul Müdürü,2 memur,1 hizmetli ve 355 öğretmen açığa alındı.
Vergi Dairesi başkanlığında 1 grup müdürü toplam 7 personel açığa alındı.TRT 'de ise 2 muhabir ve 1 mühendis açığa alındı.
Tüm kurumlarda açığa alma ile ilgili 2. listelerin beklenildiği öğrenildi.(kaynak: mersintime)

 
Balıkesir'de 400 Öğretmenin Görevine Son Verildi

Fetullahçı Terör Örgütü Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PYD) mensubu askerlerin darbe girişimi sırasında kamu kuruluşlarında başlatılan operasyonlarda Balıkesir ve ilçelerinde 400 öğretmenin görevine son verildi.Görevine son verilen öğretmenlerin arasında Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapan 3 şube müdürü, 2 müfettiş ve okul müdürleri de yer alıyor.(cihan)
 
"Bursa'da 906 öğretmen açığa alındı!"
"Bursa'da 906 öğretmen ile 177 polis ve 43 yargı mensubu açığa alındı. Gözaltına alınan 5 polisten 1'i tutuklandı. Yargı mensuplarının 24'ü tutuklandı. 11 de asker tutuklandı. Küçük, Orhangazi Üniversitesi'nin ise kayyum tarafından yönetilmeye devam edildiğini bildirdi. 
 
Iğdır’da 26 Öğretmen Açığa Alındı
Edinilen bilgiye göre; Fetullahcı oldukları gerekçesiyle Milli Eğitim Bakanlığı'ndan gönderilen listede adı olan 21 öğretmenin yanı sıra, İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen soruşturma kapsamında 5 öğretmen daha olmak üzere toplamda 26 öğretmen açığa alındı.
 
Sivas'ta Açığa Alınan Kamu Personeli Sayısı 276 Oldu
Sivas Valiliği tarafından yapılan açıklamada, ülkenin birlik ve beraberliğine kasteden paralel örgüt yapılanması içerisinde yer alan ve bu örgüt ile bağlantısı tespit edilen 7 maliye, 144 milli eğitim, 110 emniyet, 3 jandarma, 9 müftülük ve Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü bünyesinde 3 öğretmen olmak üzere toplam 276 personelin açığa alındığı belirtildi. - Sivas

Mardin'de 37 Öğretmen açığa alındı
15 Temmuz'da yapılan ABD destekli darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturmalar kapsamında Mardin'in Midyat ilçesinde 37 öğretmen açığa alındı .
15 Temmuz'da yapılan ABD destekli darbe girişimi soruşturması kapsamında Mardin'in Midyat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görevli 37 öğretmenin açığa alındığı belirtildi..

Alınan bilgiye göre  15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Midyat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne gönderilen listede isimleri bulunan 37 öğretmen açığa alınarak haklarında soruşturma başlatıldı.

Açığa alınan öğretmenlerin sayısının artması bekleniyor(İlkha)

Kırklareli'nde bir öğretmen gözaltına alındı
 
Kırklareli Cumhuriyet Başsavcılığınca başlatılan soruşturma kapsamında haklarında gözaltı kararı verilen şüphelilerin yakalanmasına yönelik, Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları sürüyor.
Terörle Mücadele ile Güvenlik Şubesi ekiplerince bir okulda görevli öğretmen B.Ç. düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.
Gözaltına alınan B.Ç. Kırklareli Devlet Hastanesinde sağlık kontrolünden geçirildi.
Şüphelinin emniyetteki işlemleri devam ediyor.(AA)

Samsun'da açığa alınan öğretmenlerin isimleri. Samsun'da FETÖ ile irtibatlı oldukları iddiası ile 17 öğretmen açığa alındı. 
 
Samsun Valiliği, Samsun'da açığa alınan öğretmenlerle ilgili yaptığı açıklamada, "Son olaylarla ilgili İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzde görevli 17 öğretmen açığa alınmıştır. Çalışmalar devam etmektedir. Gelişmeler olduğunda kamuoyu ayrıca bilgilendirilecektir." dedi.
Samsun Valiliği FETÖ/PDY Darbesi kalkışmasıyla alakalı olarak Samsun’da birinci dalgada 17 öğretmenin açığa alınmasının ardından ikinci dalga operasyonunda açığa alınanların sayısı 682'ye ulaştı.
(samsunkenthaber)

Malatya’da 315 öğretmen açığa alındı

FETÖ’nün darbe girişimi sonrası başlatılan soruşturmalarda Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Malatya’da 315 öğretmenin açığa alındığı öğrenildi.
15 Temmuz darbe girişiminin ardından başlatılan FETÖ operasyonunun MEB ayağında 20 binin üzerinde kamu personeli açığa alındı. Bu kapsamda Malatya’da da 315 öğretmenin görevden uzaklaştırdıkları öğrenildi. Açığa alınan öğretmenlerin çoğunluğunun FETÖ’ye yakınlığı ile bilinen sendika üyelerinden oluşurken bu sayının ilerleyen günlerde artacağı belirtildi.(haber46.com)
Afyonkarahisar MEM'de 422 personel açığa alındı
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili soruşturma kapsamında Afyonkarahisar Milli Eğitim Müdürlüğünde 422 personel açığa alındı.

Alınan bilgiye göre, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında, Afyonkarahisar Milli Eğitim Müdürlüğünde çeşitli kademelerde görev yapan 422 kişi görevinden uzaklaştırıldı.

Soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.
 
Kilis Milli Eğitim Müdürlüğü'nde 84 kişi görevden uzaklaştırıldı
FETÖ/PDY'ye yönelik soruşturma kapsamında Kilis ve ilçelerinde görev yapan Milli Eğitim Müdürlüğü'nün 84 personeli görevden uzaklaştırıldı. Açığa alınan personelle ilgili soruşturma devam ediyor. 
Öte yandan Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından da kentteki kurslarda görevli 2 eğitici açığa alındı.(DHA)

Tunceli’de 16 öğretmen açığa alındı
Tunceli'de FETÖ/PDY ile ilişkisi bulunduğu iddia edilen 16 öğretmen açığa alındı.

Konuya ilişkin Tunceli Valiliği tarafından yapılan açıklamada, "Anayasal düzene karşı faaliyet gösteren, devletin ülkenin ve milletin bölünmez bütünlüğünü kasteden Fethullahçı Terör Örgütü ile ilişkili olduğu Milli Eğitim Bakanlığınca tespit edilen 16 kişi ilimizde açığa alınmıştır. İlgililere tebligat işlemi ile soruşturma süreci başlatılmıştır" denildi.(İha)

Adana MEM'de 473 kişi görevden uzaklaştırıldı

Adana'da, Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili soruşturma kapsamında toplam 473 kişi görevden uzaklaştırıldı.

Alınan bilgiye göre, darbe girişiminin ardından, yürütülen soruşturma kapsamında, Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü personeli olan 9'u sosyal medyada darbeyi övücü, alaya alıcı veya manipüle edici paylaşımda bulunan olmak üzere 473 kişiye görevlerinden el çektirildi.

Müdürlük bünyesinde darbe girişimiyle ilgili yürütülen çalışma ve soruşturmalar sürüyor.
Van MEM'de 114 çalışan açığa alındı
Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili, Van'da 114 Milli Eğitim Bakanlığı çalışanı açığa alındı, 7 okul ile 3 öğrenci yurdu kapatıldı. Alınan bilgilere göre, FETÖ'nün darbe girişimiyle ilgili yürütülen soruşturma kapsamında, Van ve ilçelerinde görevli 114 personel, açığa alındı. Aralarında Milli Eğitim Müdürlüğü personeli, öğretmen ve okul yöneticilerinin de bulunduğu söz konusu kişilerle ilgili idari soruşturmanın devam ettiği bildirildi. Bu arada, FETÖ ile bağlantılı olduğu belirlenen Van ve bazı ilçelerindeki 7 okul ile 3 öğrenci yurdu, emniyet müdürlüğü ekiplerince kapatıldı. Soruşturma kapsamında, dün de İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli 235 personel görevden alınmıştı.(AA)

Denizli’de 600 öğretmen açığa alındı
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Denizli'de görev yapan 600 öğretmenin açığa alındığı ve bu kişiler hakkında soruşturma başlatıldığı bildirildi.
FETÖ/PDY bağlantılı cuntacı grubun 15 Temmuz'da ülkenin demokratik hukuk düzeni, kamu kurum ve kuruluşlarının işleyişine yönelik darbe teşebbüsünde bulunduğu, girişimin devlet ve milletin ortaya koyduğu ortak dayanışma ve üstün gayret sayesinde bertaraf edildiği belirtildi.
FETÖ İLE İRTİBATLI PERSONEL AÇIĞA ALINDI"
Bu olayın mezkur terör örgütüyle bağlantılı tüm kişi, kurum ve kuruluşlarla etkin şekilde mücadele edilmesi ve örgütün bütün faaliyet alanlarının ortadan kaldırılması gerektiğini gösterdiği vurgulandı.(pamukkalehaber.com)
 
Trabzon'da 514 kamu çalışanı görevden uzaklaştırıldı

Trabzon'da, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) ile ilgisi olduğu belirtilen 514 kamu çalışanının görevden uzaklaştırıldığı, 6 kişinin de tutuklandığı bildirildi.

Bu çerçevede toplam 523 kişi hakkında işlem yapıldığı anlatılan açıklamada, bu kişilerden 2'si mülki idare amirinin yanı sıra 207'si İl Emniyet Müdürlüğü, 8'i Karadeniz Teknik Üniversitesi, 1'i Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, 2'si Kredi ve Yurtlar Kurumu, 290'ı İl Milli Eğitim Müdürlüğü, 1'i Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, 1'i İl Müftülü, 2'si de Trabzon Vergi Dairesinde görevli 514 kamu çalışanının görevden uzaklaştırıldığı ifade edildi.(AA)
Yozgat'ta, darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturmalar kapsamında İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş açığa alındı.

Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç tarafından yapılan yazılı açıklamada, İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde 152 kişinin açığa alındığı bildirildi. Açıklamada, "Ülkemizin birlik ve beraberliğine kasteden paralel örgüt yapılanması içerisinde yer alan ve ilimizde 'darbeye teşebbüs' terör örgütüyle bağlantısı tespit edilen kamu görevlilerinden İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde görevli 1 İl Milli Eğitim Müdürü, 1 Şube Müdürü, 5 müfettiş, 1 veri hazırlama ve kontrol işletmeni, 1 hizmetli ve 143 öğretmen açığa alınmıştır" denildi. - Yozgat
 
Şanlıurfa'da 512 Meb Personeli açığa alındı! 

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde 15 Temmuz darbe girişimi sonrası Kamuda başlayan açığa almalarda Siverek'te 30 öğretmenin açığa alındığı öğrenildi. Alınan bilgiye göre, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturma kapsamında kamu kurumlarına yönelik yapılan operasyonlar devam ediyor. Bu kapsamda Şanlıurfa'da toplamda 247 öğretmenin açığa alındığı öğrenilirken, Siverek'te de 30 kişi görevden uzaklaştırıldı. Viranşehir İlçe milli Eğitim Müdürü Ömer Sağır'dan görevden uzaklaştırıldığı öğrenildi.
(siverekguncel.com)

Ekleme: Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturma kapsamında Şanlıurfa'da 512 milli eğitim personeli açığa alındı.

Alınan bilgiye göre, FETÖ'nün darbe girişimiyle ilgili kent genelinde yürütülen soruşturmalar kapsamında bazı kurumlarda açığa alınmalar sürüyor.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülen çalışmalar çerçevesinde, Şanlıurfa kent merkezi ile ilçelerde görevli ve aralarında öğretmen, memur ile usta öğreticilerin de bulunduğu 512 milli eğitim personeli görevinden uzaklaştırıldı, 3 özel okul da kapatıldı.(AA)

 
Çanakkale'de 123 Öğretmen Açığa alındı! 
Çanakkale Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, soruşturma kapsamında, 1 vali yardımcısı, 2 yüzbaşı, 1 teğmen, 37 emniyet personeli, 1 il müdürü, 2 hekim, 1 ilçe müdürü, 2 ilçe müftüsü, 3 vaiz, 3 gelir uzmanı, 1 gelir uzman yardımcısı, 1 eğitim uzmanı, 2 veri hazırlama ve kontrol işletmeni, 1 maarif müfettişi, 123 öğretmen ve 2 hizmetli görevlerinden uzaklaştırıldı. 

Bolu'da açığa alınan Öğretmenler
 
15 Temmuz darbe girişimi sonrasında Fetullahçı Terör Örgütü'e (FETÖ) yapılan operasyonlar kapsamında Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğünde 133, İl...
15 Temmuz darbe girişimi sonrasında Fetullahçı Terör Örgütü'e (FETÖ) yapılan operasyonlar kapsamında Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğünde 133, İl Müftülüğünde de 13 kişi görevinden uzaklaştırıldı.

Edinilen bilgiye göre, terör örgütüyle bağlantılı oldukları tespit edilen toplam 146 kişi görevlerinden uzaklaştırıldı. Milli eğitimde aralarında yönetici ve öğretmenlerin bulunduğu 133, müftülükte görevli 13 personel görevden uzaklaştırıldı.(İHA)
 Isparta'da açığa alınan Öğretmenler

  
Gaziantep'te 671 Milli Eğitim Bakanlığı çalışanı açığa alındı

 
Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili, Gaziantep'te 617 Milli Eğitim Bakanlığı çalışanı açığa alındı.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığının, FETÖ'nün darbe girişimiyle ilgili yürüttüğü soruşturma kapsamında, İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli 671 kişi, açığa alındı.

Aralarında öğretmen, müfettiş ve okul yöneticilerinin de bulunduğu söz konusu kişilerle ilgili idari soruşturmanın devam ettiği bildirildi.
(AA)


Bitlis'te açığa alınanlar

Fettullahçı Terör Örgütüne yönelik operasyonlar kararlılıkla devam ediyor. FETÖ'cü teröristlerin Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinden temizlenme operasyonu kapsamında. Bitlis İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görev alan 101 personelin açığa alındığı ifade edildi.  Dün akşam üstü MEB'de görevden almalarda 2. dalga yaşanmıştı. Virüs gibi MEB'e sızan FETÖ teröristlerinin temizlenmesi amacıyla İl Milli Eğitim Müdürlüklerinde de soruşturmalara yapılıyor. Bitlis İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde görev alan 101 personel, FETÖ operasyonu kapsamında görevden uzaklaştırıldı. 
Alınan bilgiye göre, darbe girişimiyle ilgili soruşturma kapsamında, il merkezi ve ilçelerinde çalışan 16 milli eğitim müdürlüğü personeli görevden uzaklaştırıldı.(AA)
 

 Sakarya’da 200 öğretmen ve müdür açığa alındı
 
Sakarya'da FETÖ ile bağlantılı olan aralarında okul müdürlerinin de bulunduğu 200 kamu personeli açığa alındı. 
 
Milli Eğitim Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatında görev yapan 15 bin 200 kamu personelinin açığa alındığını duyurdu. Sakarya'da da FETÖ terör örgütüyle bağlantılı olan aralarında okul müdürlerinin de bulunduğu 200 öğretmen açığa alınarak, haklarında soruşturma başlatıldı. Açığa alınan müdür ve öğretmen sayıların artması bekleniyor.(Sabah)

Konya'da açığa alınan Öğretmenler

FETÖ'nün askeri darbe girişiminin ardından kamu kurumlarındaki açığa alma işlemlerine bir yenisi daha eklendi. Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Milli Eğitim Bakanlığının onayını beklemeden Valilik onayıyla Aktif Eğitim Sen üyesi 31 öğretmeni açığa aldı.(konhaber.com)
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Gerçek 1 yıl önce

Herhangi bir tarikata mensup olan tüm öğretmenleri alsınlar açığa.
2016 yılındayız Allah aşkına, ne tarikatı yahu! Siz dininizi bilmiyor musunuz? Anlayın diye kitap indirilmiş işte. Okuyun, onun bunun dediğine niye bakıyorsunuz anlamıyorum. Eğitim kurumlarına yakışmıyor bu insanlar.

Misafir Avatar
adelet 11 ay önce @Gerçek

gerçekten senin gibi düşünenlere yazık

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Neriman 1 yıl önce @Gerçek

Pravekatorsun kuran hazreti muhammet araciligiyla gonderilmedi mi tabii ki kuran okunacak.

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
süleyman 1 yıl önce @Gerçek

fetö bir cemaat veya bir tarikat değildir.
Kendilerinin açıklamasıyla sözde "hizmet hareketi"dir.
Bu sebeple bazı kemalist ve komünistlerin cemaat adıyla gerçek sağlam cemaat ve tarikatlara saldırmasına müsaade edilmemelidir.
Gülenizm, kemalist rejimin çocuğudur.

Beğenmedim! (25)
Misafir Avatar
süleyman 1 yıl önce @Gerçek

senin mantığına göre öğretmenlere de gerek yok kitaplar var ya

Beğenmedim! (7)
Misafir Avatar
ali 1 yıl önce @Gerçek

inşAllah bir suç işlersin ve seni alırlar işinden. sana ne insanların dinini nasıl yaşayacaklarından..

Beğenmedim! (23)
Misafir Avatar
turgut 1 yıl önce @Gerçek

bu işin tarikatle dinle alakası yok.herkes dinini istediği gibi yaşar buna kimse karışamaz,burada hainlik söz konusu.fetö vatana ihanet etmiş ve memleketi bu duruma sürüklemiş soysuzdur.tarikatın,dinin yılı zamanı mı olur.sana burada sınıf ayrımı yapan da benim gözümde haindir.bir yerlere yaranma uğruna yorum yapan zavallılar.

Beğenmedim! (11)
Misafir Avatar
adghjk 1 yıl önce @Gerçek

madem anlayacaktın niye peygamber gönderildi diyen zat madem analamayacak durumdaysak rabbim son peygamber dermiydi hala savunuyorsunuz kuranın emirleri belli peygamberin sünnetleri-hadisleri belli ne gerek var cemaate tarikate

Beğenmedim! (30)
Misafir Avatar
provakatörsün 1 yıl önce @Gerçek

madem okuyup anlayacaktın neden peygamber gönderildi bre gafil

Beğenmedim! (39)
Avatar
Faruk 1 yıl önce

21.000 içindeki herkes FETÖcü değil. Sırf okullarda çalıştı, Sendikasına hatırla gönülle üye oldu diye o VATAN HAİNLERİ'yle aynı kefeye konulamaz.

Devletin bir zamanlar legal kabul ettiği, teşvik ettiği, insanları onlara yönlendirdiği gerçeği unutulmamalı. Bu örgütü istihbaratı olmayan aciz öğretmenler nereden öğrenip bilip tavır alabilir.

Devletin bekası halkın refahı iledir. Fetö katildir, haindir, bitmiştir bunu 15 Temmuz sonrası görmeyen yargılanmalı.

Fakat halkın dini ve sempatik duygularını istismar eden, dolaylı yoldan kandırıp kullandığı kişiler suçlu değil MAĞDURdur ve bundan dolayı suçlu görülemez.

Devletin refleksi kuruyu yaştan ayırmak ve suçluları cezalandırıp, örgütle masum ve mağdur olan bilinçsiz sempatizanı ayırmak olmalı.

Birkısım aç gözlünün "atın şunları da biz girelim" vahşiliği ise, hiçbir toplumun kabul edemeyeceği bir yamyamlıktan başka birşey değildir.

Şiddetin ürünleri kalıcı değildir.

Avatar
HESAP VERİN 1 yıl önce

kim suçlu ise o görevden alınsın.2010 kpss sınavında kim kopya çekip öğretmen olmuşsa hem görevden alınsın hem de şimdiye kadar aldığı maaşları faiziyle geri alsınlar.Kul hakkı yiyerek bir yerlere gelmenin bu dünya da olduğu kadar öbür dünyada da hesabı sorulacak.

Misafir Avatar
Emir 1 yıl önce @HESAP VERİN

Hazır OHAL varken, MEB'de sadece 2010 değil. KPSS'nin HER YILINDA kopya olduğunu tüm Türkiye biliyor. Bu sınavların tamamı araştırılsın. 120'de 120 net yapmak imkansız, Tanrı olmanız lazım, ne zeka ne çalışma yeter. 120'de 115 Net üstü yapan herkes araştırılsın, görevden alınsın madem. O kadrolara da şu an öğretmen unvanına sahip ama işsiz olan gençlerimiz yerleşsin. En çok onların hakkı.

Beğenmedim! (9)
Avatar
ekmek parası 1 yıl önce

bütün öğretmenleri aynı kefeye koymayın hiç alakası olmayan öğretmenler de çalıyor bu kurumlarda ekmek parası için ayır edin

Avatar
Kırık 1 yıl önce

Kurunun yanında yaş yanmasın yarın mahşer gününde hesabı ağır olur kurular yansın ama yaş olanlar ayıklansın yanmasın temizlensin vebali ağırdır

Avatar
adalet 1 yıl önce

Bankasya nın kime yada kimlere ait olduğunu bilmeden kar payını fazla veriyor diye hesap açtıranlar da var. hatta faizsiz olduğu için 2001 yıllarda herkes oraya parasını yatırdı. sadece maddi ve manevi açıdan düşünülerek yatırıldı. şimdi bu insanları bankasyada hesabınız vardı bir zamanlar diyerek suçlamak büyük haksızlık olur diye düşünüyorum............ bence çok ince çizgi. lütfen herkes yorum yaparken bunlara dikkat etsin..

Avatar
Madur 1 yıl önce

Benm babam görevden alındı aktifsende dahi üyeliği yok napcz simdi hayatım boyunca hep sövdü bu örgüte simdi nasıl oldu sırf kapattıramadgmz bank asya hesabmz yüzünden mi? Nasıl aklancaz nasıl ilerliyecek yargı bilen var mı???

Avatar
hakkı 1 yıl önce

Görünen o ki sendika temsilcileri ve başkanları genel olarak açığa alınmış.İyi araştırılıp hukuk içerisinde kararlar verilmelidir. Türkiyede hep yetim garibanın çanı yanmıştır.Allah sonumuzu hayır etsin kul hakkı yiyenlerin yanına yaptıkları kar kalmasın inş.